هزینه نصب درب اتاق + معرفی نصاب درب چوبی در تهران

09125610959 مدیر فروش - خانم محمدی:
نصب درب اتاق

نصب درب اتاق ممکن است نیاز به ابزارهای مختلفی اعم از پیچ و مهره، مته، میزان، قطعات پشتیبانی، درب‌ ها و اجزای همراه با دستگاه‌ های مختلف داشته باشد. در این مقاله به بررسی مراحل کلی نصب درب اتاق خواهیم پرداخت تا شما بتوانید در این رابطه اطلاعاتی داشته باشید.

نیکسان درب
نیکسان درب

درب‌ داخلی ساختمان به عنوان یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده محیط داخلی ساختمان ها می باشد که دارای اهمیت و جایگاه ویژه‌ ای می باشد به همین خاطر باید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید. اگر می خواهید فضاهای موجود در محیط های داخلی را تقسیم کنید و به ایجاد حریم خصوصی افراد کمک کنید. نصب درب اتاقی در فضاهای مد نظر خود به شما کمک می کند تا بتوانید فضای داخلی ساختمان را به گونه ای که مد نظر شما می باشد از هم تفکیک و جدا کنید. برای این که بعد از نصب با مشکل رو به رو نشوید باید نصب درب اتاق را به افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه ی کافی دارند بسپارید چون در غیر این صورت ممکن است بعد از نصب با مشکل رو به رو شوید. برای این که در مورد نصب درب اتاق اطلاعات کافی داشته باشد در این مقاله به بررسی نکات مهم و کلیدی در مورد مراحل نصب درب اتاق، هزینه نصب درب چوبی اتاق و سرویس بهداشتی خواهیم پرداخت.

درب‌ های اتاقی تولید شده در فروشگاه نیکسان درب در مدل ها و طرح های مختلف طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. این مدل از درب ها که به دو دسته ی کلی درب اتاقی پیش آویز و درب اتاقی دال تقسیم بندی می شوند. مدل پیش‌ آویز این درب ها که همراه با قاب و لولا و دستگیره هستند آماده ی نصب می باشد و مدل درب‌ های دال جزو درب‌ های اتاقی نیمه آماده محسوب می شوند. همین مسئله باعث می شود که هنگام خرید درب اتاقی به این مسئله ی مهم توجه داشته باشید. بعد از این درب اتاق را با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده خریداری کردید نوبت به نصب درب اتاقی می رسد. بهتر است نصب درب اتاقی چوبی به نصاب کاربلد و حرفه ای در این زمینه بسپارید تا نصب آن بدون عیب و نقص باشد. پیش از این که با مراحل نصب درب اتاقی آشنا شوید نیاز است بدانید که بهترین زمان برای سوار کردن بدنه درب روی چهارچوب چه زمانی می باشد. با توجه به این که کارکرد و عملکرد درب وابسته به تناسب ابعادی آن با محل نصب دارد حتما باید پس از اتمام مراحل نهایی کف مانند نصب سنگ و پارکت و گچ‌ کاری و رنگ‌ کاری درب را نصب کنید. حتی در برخی از موارد نصاب درب اتاقی به شما پیشنهاد می کند تا پیش از شروع رنگ‌ کاری دیوارها درب‌ های داخلی را نصب کنید تا در برخی از مواردی که دیوار هنگام نصب آسیب دید، آسیب دیدگی ایجاد شده در طول روند نصب، امکان ترمیم بعد از نصب وجود داشته باشد. در صورتی که قرار است مراحل مربوط به رنگ‌ کاری پس از مرحله نصب درب انجام شود جهت جلوگیری از پاشش ذرات رنگ روی درب و چهارچوب، حتما از کاور چسب‌ دار مخصوص نقاشی ساختمان بر روی روکوب و پشت کوب استفاده کنید. در مورد نصب درب اتاقی هم باید بگوییم که درب ها از هر نوعی که باشند، جهت افزایش امنیت و حریم خصوصی افراد  نصب می شوند. اگر جزو افرادی هستید که زیبایی درب برای شما مسئله ی مهمی محسوب می شود این موضوع تا حد زیادی به رنگ و طرح درب و طریقه ی نصب چهارچوب چوبی بستگی دارد. نصب درست و اصولی کمک می کند تا درب ها بهترین عملکرد را داشته باشند. هم چنین به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی عمل می کنند و تا در برابر ضربه و فشار مقاومت مورد نیاز را داشته باشد.

نصب درب اتاق خواب

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده ی درب اتاق خواب شامل چهارچوب درب و درب می باشد. باید به این موضوع توجه داشته باشید این دو بخش، بخش های میانی تشکیل دهنده ی درب می باشد و قسمت های دیگری اعم از قفل، لولا و… از دیگر اجزای تشکیل دهنده درب محسوب می شوند. با توجه به این که چهارچوب درب نصب شده باشد یا خیر مراحل مربوط به نصب درب متفاوت می باشد. در مواردی که چهارچوب درب در محل نصب نشده باشد باید مراحل مربوط به قراردهی چهارچوب در موقعیت آن انجام شود. به خاطر اهمیت این موضوع در بخش اول به بررسی موارد مهم در مورد نصب چهارچوب می پردازیم.

نصب چهارچوب درب اتاق خواب

انتخاب لغاز چهارچوب

منظور از لغاز چهارچوب پیش‌ آمدگی که در عرض دیوار برای قرار گرفتن چهارچوب در نظر گرفته می شود، می باشد. عرض پس از استفاده از پشت‌ کوب و روکوب چهارچوب در بیشتر موارد 10 سانتی‌ متر می باشد.

بررسی توازن با تراز

بعد از این که اندازه‌ گیری‌ های مورد نیاز جهت برش چهارچوب انجام شد نوبت به آن می رسد که چهارچوب را در موقعیت مدنظر قرار دهید و از صاف بودن و تناسب همه بخش‌ ها مطئمن شوید. بعد از تایید تراز بودن عمودی و افقی چهارچوب درب نصب خواهد شد.

نصب چهارچوب

جهت قرارگیری چهارچوب در محل مد نظر شما معمولا با استفاده از فوم پلی اورتان انجام می شود. برای انجام این کار نیاز است تا یک فاصله 1.5 تا 2 سانتی‌ متری را بین چهارچوب و دیوار خالی بگذارید تا فوم پلی اورتان این فاصله را پر کنید و ارتباط چهارچوب و دیوار را به صورت مستحکم برقرار کنید.

نصب پشت‌کوب و روکوب

جهت بهتر شدن نمای بیرونی درب و چهارچوب از روکوب و پشت‌کوب استفاده می شود.

نصب درب اتاق خواب

قراردهی لولا

بعد از این که مراحل مربوط به نصب چهارچوب به اتمام رسید برای این که درب در یک محور مشخص حرکت کند، از لولا استفاده می‌ شود. لولای درب متشکل از دو قسمت می باشد. یک قسمت بر روی چهارچوب و دیگری بر روی درب نصب می‌ شود. برای این که بتوانید درب چوبی به چهارچوب چوبی متصل کنید نیاز به 3 لولا خواهید داشت ولی باید توجه داشته باشید که فاصله این لولاها نسبت به یکدیگر یکسان نمی باشد. باید 2 لولا در نیمه بالایی درب و 1 لولا در نیمه پایینی آن قرار داده شود. در زمان قرارگیری لولاها نیاز است تا نصاب درب اتاق با انتخاب یک ابزار مناسب این بخش را برش دهید تا لولا در موقعیت قرار داده شود. در این بخش نیاز است تا موقعیت لولاها بر روی درب، بخش دیگر لولا را به چهارچوب متصل کنید. 

نصب درب اتاق خواب به چهارچوب

برای نصب درب در این مرحله نیاز است تا درب را بلند کرده و وارد چهارچوب کنید. بعد از انجام این مرحله نیاز است تا لولاها در کنار یکدیگر قرار داده شوند و بعد از آن با استفاده از مغزی، 2 قسمت لولا را به یکدیگر متصل کنید. در مواردی که لولای درب به درستی به درب و چهارچوب متصل شده باشد، کاملاً تراز می باشد.

نصب قفل و دستگیره درب

بعد از این که تمام مراحل مربوط به نصب درب به اتمام رسید نوبت به نصب یراق‌ آلات درب می رسد. در این مرحله باید قفل را در موقعیت مناسبی از درب نصب شود. با بررسی الگوی قفل و پشت سر گذاشتن محاسبات لازم، جای قفل بر روی درب را برش داده می شود و امکان جایگذاری مغزی قفل و زبانه آماده سازی می شود. هم چنین در این مرحله باید محل نصب دستگیره را مشخص کنید. بعد از آن مغزی را در موقعیت خود قرار دهید و آن را محکم کنید. هم چنین باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که نصب درب چوبی اتاق خواب در مقایسه با نصب درب فلزی داخلی با توجه به قیمت، دستمزد، مدت زمان نصب متفاوت می باشد. نصب درب داخلی چوبی نیاز به جایگذاری صحیح دارد به همین خاطر نیاز است تا جهت استفاده از خدمات در نظر گرفته شده برای نصب انواع درب اتاق خواب توسط نصاب درب در شهر تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصاب درب چوبی در تهران

اگر به دنبال نصاب درب چوبی در تهران می باشید می توانید از خدمات در نظر گرفته شده مراکزی که در این زمینه در حال فعالیت هستند کمک بگیرید. تولیدکنندگانی که در این زمینه در حال فعالیت هستند به غیر از خدمات در نظر گرفته شده برای نصب درب، خدمات پس فروش و نصب درب اتاق برای مشتریان در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این خدمات کافیست با همکاران مجموعه در ارتباط باشید.

در مورد قیمت نصب درب اتاق باید بگوییم که پارامترهای مختلفی اعم از اجرت نصب درب چوبی، نوع درب، ابعاد و وزن درب چوبی، مدت زمانی که صرف می شود، هزینه ایاب و ذهاب نصاب درب، در تعیین قیمت تأثیرگذار هستند.

هزینه نصب درب سرویس بهداشتی

دستمزد نصب درب سرویس بهداشتی بعد از این که نصاب تمام مراحل مربوط به نصب و راه اندازی درب را انجام داد با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از اندازه درب، جنس، موارد تشکیل دهنده‌ ی اولیه، نوع پروفیل به کار گرفته شده، نوع قاب به همراه فریم درب، نوع یراق آلات استفاده شده در درب و… تعیین می شود. هم چنین باید توجه داشته باشید که این مسئله با توجه به نیاز و خواسته‌ ی مشتری متفاوت خواهد بود. جهت استعلام قیمت اجرت نصب درب سرویس بهداشتی تماس بگیرید و درخواست خود را برای استفاده از این خدمات ثبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید