X

فروش درب ضد سرقت در گیلان

09355610959 مدیر فروش - خانم خیابانی:
فروش درب ضد سرقت در گیلان

اگر به دنبال نمایندگی فروش درب ضد سرقت در گیلان هستید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا بتوانید با مقایسه مدل های موجود بهترین انتخاب را داشته باشید.

نیکسان درب
نیکسان درب

اگر قصد خرید یکی از مدل های درب ضد سرقت را دارید و ساکن یکی از شهرهای استان گیلان هستید باید به نمایندگی هایی که در زمینه ی فروش درب ضد سرقت در حال فعالیت می باشد. در این مورد می توانیم بگوییم که فروشگاه نیکسان درب یکی از فروشگاه هایی می باشد که در زمینه ی فروش درب ضد سرقت در گیلان شروع به فعالیت کرده است و دارای شعبه فعال در بندرانزلی. آبکنار و... می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید.

امکان خرید انواع درب ضد سرقت (ترک، ایرانی و چینی) به صورت بدون واسطه و مستقیم با قیمت بسیار مناسب برای شما فراهم شده است و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید مدل و طرح مد نظر خود را برای طراحی درب انتخاب کنید.

نصب درب ضد سرقت در شهرهای گیلان توسط نصاب نیکسان درب برای مشتریان انجام می شود.

توجه داشته باشید که شاسی در نظر گرفته شده برای درب ضد سرقت به گونه ای باید انتخاب شود تا بخش های دیگر درب بر روی آن نصب شود. پس هر چقدر کیفیت استراکچر درب بیشتر باشد میزان امنیت و ایمنی درب افزایش پیدا کند.

در مورد ساختار تشکیل دهنده ی درب باید بگوییم که ساختار درب ضد سرقت معمولاً از کلاف فلزی، کمربندهای فلزی و صفحه فولادی تشکیل ‌شده است. هم چنین باید به نصب درب ضد سرقت توجه داشته باشید در صورت عدم توجه به این مورد باعث می شود تا نصب و رگلاژ درب به درستی انجام نشود.

خرید درب ضد سرقت در استان گیلان

خرید درب ضد سرقت اینترنتی در گیلان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت در گیلان توسط فروشگاه نیکسان درب برای افرادی که امکان مراجعه ی حضوری برای خرید را ندارند فراهم شده است تا بتوانند با مقایسه ی مدل های موجود و مشاوره همکاران بهترین مدل را با توجه به نیاز خود و بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید خریداری کنند. موضوعی که ممکن است برای برخی از افراد مهم باشد در مورد نصب درب ضد سرقت می باشد. امکان نصب درب ضد سرقت در تمام شهرهای استان گیلان توسط نصابی که به محل اعزام می شود وجود دارد.

خرید درب ضد سرقت حضوری در گیلان

برای خرید حضوری درب ضد سرقت در استان گیلان می توانید به نمایندگی هایی که در شهرهای مختلف این استان شعبه دارند مراجعه کنید و با مقایسه ی مدل های موجود و نوع یراق آلاتی که قرار است برای نصب انتخاب شود بهترین مدل را با توجه به شرایط آب و هوایی این منطقه انتخاب کنید. با توجه به شرایط آب و هوایی این منطقه که میزان رطوبت بالایی دارند باید به نسبت دیگر مناطق باید به صورت خاص و مناسب با شرایط این منطقه طراحی و تولید شوند تا بعد از نصب بتوانید بدون افت کیفیت برای مدت طولانی از درب استفاده کنید.

به طور کلی نیاز است تا هنگام خرید درب ضد سرقت به مواردی که در ادامه اشاره می کنیم توجه داشته باشید. 

  • جنس چهارچوب: مهم ترین موردی که نیاز است حتماً مورد توجه قرار بگیرد این است که جنس چهار چوب انتخابی برای نصب درب بر روی آن باید به گونه ای انتخاب شود که در تولید آن از مواد اولیه و قطعات مرغوب استفاده شده باشد. 
  • ضخامت چهارچوب: ضخامت چهارچوب در حالت طبیعی نباید از 1.5 میلی‌ متر کمتر باشد.
  • جنس لولا: لولای انتخابی باید به گونه ای باید باشد که بتواند وزن درب را تحمل کند به همین خاطر نیاز است تا لولای نصب شده از نوع درجه یک باشد.
  • جنس لایه: با توجه به این که تنوع در نظر گرفته شده برای لایه ها متنوع می باشد نیاز است تا به این مورد هنگام خرید توجه شود و با توجه به محل استفاده درب‌ ها مشخص شود. مورد مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورتی که قرار باشد درب در برابر تابش نور خورشید قرار بگیرد نیاز است تا لایه ی انتخابی مقاومت بیشتری داشته باشد.
  • یراق آلات انتخابی برای نصب (قفل و دستگیره درب): نوع قفل و دستگیره ی انتخابی برای نصب باید به گونه ای باشد که بتواند به افزایش امنیت و ایمنی درب کمک کند. پس برای این که بتوانید برای مدت طولانی از درب استفاده کنید به کیفیت قفل و دستگیره ی درب توجه داشته باشید.

نصب درب ضد سرقت در گیلان

نصابی که برای نصب درب ضد سرقت انتخاب می شود با توجه به فضایی که قرار است درب در آن جا نصب شود یکی از روش هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را برای نصب در نظر می گیرند.

روش رول بولت برای نصب درب ضد سرقت

در این روش برای نصب نیاز است تا با رعایت و توجه به یک سری از موارد کمک می کند تا بتوانید با انتخاب بهترین دیوار درب را بر روی آن نصب کنید. دیوار انتخابی برای نصب باید مقاومت بالایی داشته باشد. (انتخاب دیوارهایی که در ساخت آن ها از بتن استفاده شده است بهترین انتخاب می باشد.)

برای اجرای درب و چهار چوب انتخابی باید به گونه ای انجام شود که حتماً تراز باشد و هر زمان که از این موضوع مطمئن شدید که درب به درستی عمل می کند می توانید لولاهای درب را با دیوارها هماهنگ کنید. پس از به اتمام رسیدن این مراحل نیاز است تا نسبت به ایجاد سوراخ هایی که بر روی چهارچوب وجود دارد، اقدام شود.

بعد از انجام این کار مجدداً باید از تراز بودن درب و دیوار مطمئن شوید. رعایت تمام نکات ذکر شده کمک می کند تا بتوانید درب را به راحتی باز و بسته کنید و از دوام و ماندگاری آن اطمینان پیدا کنید.

روش دوم جوش دادن برای نصب درب ضد سرقت

روش جوش دادن راهکار دیگری برای نصب درب ضد سرقت می باشد. برای اجرای این روش نیاز است تا درب قبلی از محل نصب شده خارج شود و اقدامات مورد نیاز برای نصب درب جدید انجام شود. برای انجام این کار نیاز است تا درب را از جهتی که باله ندارد در محل خود (چهارچوب) قرار دهید. هر زمان که درب به صورت کاملاً تراز در محل خود قرار گرفت نیاز است تا چند بار درب را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید درب به درستی در محل خود قرار گرفته است و عملکرد مطلوب را داشته باشد. 

در این مورد نیاز است تا به بخش قسمت داخلی چهارچوب درب توجه کنید، چند سوراخ بر آن مشاهده خواهید کرد. در این بخش می توانید چندین خال را جوش داده تا درب به صورت موقتی بر جای خود قرار داده شود. در مواردی که مطمئن شدید درب به صورت کامل بر جای خود قرار گرفته است می توانید عملیات جوشکاری را کامل انجام دهید تا درب ضد سرقت به صورت اصولی و درست در جای خود ثابت شود.

قیمت درب ضد سرقت گیلان 

با توجه به این که قیمت درب ضد سرقت با توجه به برخی از موارد متغیر می باشد نمی توان قیمت ثابتی را برای محصولات در نظر گرفت. پارامترهایی که در تعیین قیمت تأثیرگذار هستند شامل ابعاد و اندازه، مدل و طرح درب، رویه و روکش درب، جنس یراق آلات، رنگ انتخابی برای رنگ آمیزی و... می باشد. برای این که مجبور به پرداخت هزینه های ارسالی درب از تهران نباشید می توانید از طریق نمایندگی هایی که در شهرهای مختلف گیلان وجود دارد اقدام به خرید کنید. وجود نمایندگی کمک می کند تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی درب مد نظر خود را خریداری کنید.

فروش درب ویلایی در گیلان

درب ویلایی گزینه ی مناسبی برای نصب به عنوان درب ورودی ویلا و باغ ها می باشد. طراحی انتخاب شده برای تولید درب ورودی ویلا در بیشتر موارد از جنس آهن و چوب استفاده شده است. اگر برای ورودی ویلای خود به دنبال درب مناسبی هستید می توانید پرفروش ترین محصولات موجود در این زمینه که دارای طراحی مدرن و یا ساده هستند را برای خرید انتخاب کنید.

طراحی انتخاب شده برای این مدل از درب ها با توجه به اصول هدسی و مهندسی انتخاب می شود به همین خاطر میزان ماندگاری بالایی دارند. امکان تولید درب ویلایی در ابعاد استاندارد و سفارشی وجود دارد. همچنین نیاز است تا با توجه به شرایط آب و هوایی بیشترین مقاومت را داشته باشند.

اگر جزو افرادی هستید که طرفدار طرح های ساده هستند می توانید درب ویلایی ساده را انتخاب کنید. انتخاب طراحی ساده در این مدل ها باعث شده است تا قیمت نهایی محصول به نسبت دیگر مدل ها کاهش پیدا کند.

درب فرفوروژه از دیگر مدل هایی درب ورودی ویلا می باشد که به نسبت دیگر مدل ها با ظرافت خاصی تولید می شوند و شما می توانید یکی از مدل های آن (کلاسیک و مدرن) را انتخاب کنید.

فروش درب باغ در گیلان

درب‌ ورودی باغ‌ با توجه به فضایی که برای ورودی باغ در نظر گرفته شده است تعیین می شود. متریال انتخابی برای تولید این مدل از درب جنس فلز و در برخی موارد به صورت ترکیبی از فلز و چوب می باشد. با توجه این که در بیشتر موارد از فلز استفاده می شود برای این که میزان امنیت و ایمنی ایجاد شده توسط این درب افزایش پیدا کند برای اتصال بخش های مختلف آن به یک دیگر از جوش CO2 استفاده می شود.

موردی که باید به آن توجه ی ویژه ای شود این است که این درب قرار است در بخش بیرونی نصب شود به همین خاطر باید هماهنگی مورد نیاز در بخش های مختلف آن ایجاد شود تا بتواند هنگام ورود افراد به داخل باغ نظر آن ها را جلب کند.

جهت مشاهده ی مدل درب باغ ساده و شیک و ثبت سفارش خود برای خرید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید